Purim – традиції та особливості свята

Purim – єврейське свято, в якому добро перемагає лихо. В цей день прийнято обмінюватись подарунками – Мішлоах Манот, влаштовувати театральні дійства – Purimshpil, частуватися традиційними для Purim солодощами – Ументашен.
За всіма традиціями свята сьогодні у ліцеї учні 7 класу разом із заступником директора з виховної роботи Світланою Любаревою влаштували театральне дійство для учнів ліцею. Всі мали змогу отримати Ументашен та обмінятись подарунками в класах. До вітання із святом долучилися і наші спонсори – LifeLine (Швейцарія). Учні ліцею отримали чудові подарунки, що захистять їх у темну пору доби.
Залишилось, щоб здійснилася традиція свята – звершення пурімського чуда – перемога добра над злом. Перемога України над росією!!!
Хаг Purim Самеах!