«Спротив задля свободи»

21 лютого у Міжнародний день рідної мови учні та вчителі закладу приєдналися до написання  диктанту єдності про історію та особливості Криму «Джаним, ми вдома». Голосом проєкту стала Тамара Цимбал, заслужена вчителька України.

У рамках обласного проєкту «Крим – колиска українського сонця», учні ліцею долучитись до акції «Спротив задля свободи», вивісивши прапори України та кримських татар із вікон та балкону будівлі закладу, як символи боротьби за права корінного народу Криму та звільнення півострова від російської окупації, відновлення територіальної цілісності України.

Також у ліцеї з 24 по 26 лютого проведено ряд заходів, присвячених акції «Спротив задля свободи»:

• організовані виховні години з переглядом відеороликів про боротьбу за права корінного народу Криму та звільнення півострова від російської окупації;
  • проведено години спілкування «Крим – зламані крила свободи»;
  • інформаційні хвилини «Крим – це Україна»,
  • тематичні години, під час яких представники учнівського самоврядування «Кнесет» ознайомили учнів з подіями, пов’язаними з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та м.Севастополя,
  • конкурси малюнків;
  • перегляд фільму «Крим – нескорений»;
  • колективне спілкування «Крим – наш»;
  • написання есе «Моя мрія: в Крим після перемоги».

Таким чином учні та вчителі висловили підтримку та єдність кримського та українського народів і підтвердили, що Крим – це Україна.