Оголошення щодо відновлення навчального процесу

Шановні учні та батьки! З 14.03.2022 року наш ліцей, як і більшість закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади, відновлює дистанційне навчання.
Також хочемо звернутися до батьків учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб!
Звертаємо Вашу увагу, що Ваші діти-школярі, які внаслідок агресії рф евакуйовані з місця постійного проживання, також можуть приєднатись до навчання в закладах загальної середньої освіти нашої громади.
Для організації навчання дітей необхідно звернутися до керівника одного з територіально наближених до місця Вашого перебування / проживання закладу освіти, або закладу, що за своєю освітньою програмою є наближеним до того, у якому попередньо навчалася дитина.
Перелік закладів загальної середньої освіти з адресами та іншими контактними даними можна переглянути за посиланням: