Літній мовний табір на базі Чернівецького ліцею №15 «ОРТ»

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою належної підготовки до проведення кампанії літнього відпочинку у 2022 році, на базі Чернівецького ліцею №15 «ОРТ» було створено літній мовний табір для учнів 9-10 класів з метою створення відповідного мовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення іноземних мов.
Літній мовний табір працював он-лайн з 06.06.22 – 17.06.22 згідно плану табору. Кожен день робота розпочиналась з мовної зарядки, яка відповідала Календарю пам’ятних дат:
07.06 Учасникам табору була запропонована тема «Незвичні свята країн світу». Учні готували розповіді про свята в різних кранах світу, традиції святкування свят, розповідали про рецепти улюблених страв.
09.06 Розглянуто тему «Незвичайні споруди, в яких мешкають люди», їх значення в житті людей та визначення будинку своєї мрії.
13.06 Для чого людині гроші? На це та інші питання учасники мовного табору давали відповіді під час занять.
15.06 Учасникам табору було запропоновано тему Створення фільмів.
16.06 Підготовка до проектної роботи за книгою Джоан Роулінг “Гаррі Поттер і філософський камінь”.