Тиждень літератури рідного краю

Нещодавно у Чернівецькому ліцеї №15 “ОРТ” відбувався тиждень літератури рідного краю.
Незважаючи на тривожні часи, у гості до ліцею завітали цікаві та поважні люди. Зокрема, учнів початкової школи навідала Інна Криворук – редакторка видавничого дому “Букрек”, яка провела школярів країною казок Михайла Івасюка, а також сторінками книги “Буковинчики”.
Надовго запам’ятається зустріч з науковицею Оксаною Івасюк – дочкою відомого письменника Буковини, професора Чернівецького університету, поліглота Михайла Івасюка. Вона розповіла про життєвий і творчий шлях свого батька, ті випробування, які йому довелося здолати, і закцентувала увагу на рисах, які допомагали йому досягати поставленої мети.
Педагоги у тісній співпраці з учнями провели чимало різноманітних заходів, поєднуючи ознайомлення з краєзнавчою літературою із засобами образотворчого мистецтва, музики Буковини.